UWAGA! KONSULTACJE DIETETYCZNE ODBYWAJĄ SIĘ DODATKOWO W SALONIE COSMO (UL. Kołobrzeska 8B/109 Piła) PO WCZEŚNIEJSZYM USTALENIU TERMINU TELEFONICZNIE

UWAGA! WAŻNE INFORMACJE – REGULAMIN PRZYJĘĆ NA KONSULTACJE I ZABIEGI

1. Na każdą wizytę Pacjent powinien zapisać się z minimum kilkudniowym wyprzedzeniem. Czas oczekiwania na wizytę wynosi zwykle od 1 do 7 dni. Pacjenci zapisywani są w możliwych wolnych terminach, zgodnie z kolejnością zgłoszeń. Na dzień lub dwa przed umówionym terminem wizyty wysyłam wiadomość SMS do Pacjenta w celu koniecznego potwierdzenia wizyty. W przypadku braku potwierdzenia Pacjent będzie wykreślony z listy. Jeśli nie otrzymają Państwo sms’a z przypomnieniem o wizycie, prosimy o kontakt telefoniczny z recepcją pod 535513446.

2. W przypadku braku możliwości przybycia na wizytę w umówionym terminie, proszę o kontakt telefoniczny najpóźniej 24h przed godziną planowanej wizyty. W przypadku braku kontaktu Pacjenci nie będą zapisywani na kolejne wizyty.

3. W przypadku nieobecności na wcześniej potwierdzonej wizycie/zabiegu lub odwołanie wizyty/zabiegu w dniu, w którym miał się odbyć Pacjenci są zobowiązani do pokrycia 50 % kosztów tej wizyty/zabiegu na dane poniżej. W przypadku braku uregulowania płatności Pacjenci nie będą zapisywani na kolejne wizyty, a sama wizyta przepada.

Wizyta/ zabieg wykupiony z pakietów w promocyjnych cenach przepada, jeśli zostanie odwołany w dniu, w którym ma się odbyć lub jeśli klient nie zgłosi się na umówiony termin.

DANE DO PRZELEWU:
Nr rachunku bankowego: 48 1020 3844 0000 1102 0168 4307    PKO BANK POLSKI
Nazwa: BALANS Centrum Dietetyki Medycznej Zdrowia i Urody

Adres: Aleja Zdobywców Wału Pomorskiego 2/1, 78-600 Wałcz

4. Czas oczekiwania na odbiór Indywidualnego Planu Żywienia wynosi od 2 do 7 dni roboczych od wizyty/uregulowania płatności. Wszelkie pisemne korekty do jadłospisu są możliwe do 7 dni kalendarzowych od jego otrzymania.  Należy je zgłosić na maila patrycja@dietetyk-medyczny.com

5. Karta podarunkowa jest ważna w okresie do 30 dni kalendarzowych od jej zakupu w BALANS Centrum Dietetyki.

6. Opłacone pakiety na zabiegi na ciało (Magneffio, Contour Sculpt RF, Thermogenique, Magnifico) należy wykorzystać w ciągu do 60 dni od dnia zakup * chyba, że w regulaminie promocji został określony inny termin ważności pakietu promocyjnego. Po upływie tego czasu możliwość wykorzystania zabiegów przepada, a wpłacona kwota nie podlega zwrotowi.

Zapraszam do umawiania się na wizyty oraz do zadawania pytań za pomocą poniższego formularza: