UWAGA! WAŻNE INFORMACJE – REGULAMIN PRZYJĘĆ 

1. Na każdą wizytę Pacjent powinien zapisać się z minimum kilkudniowym wyprzedzeniem. Czas oczekiwania na wizytę wynosi zwykle od 1 do 7 dni. Pacjenci zapisywani są w możliwych wolnych terminach, zgodnie z kolejnością zgłoszeń. Na dzień lub dwa przed umówionym terminem wizyty wysyłam wiadomość SMS do Pacjenta w celu koniecznego potwierdzenia wizyty. W przypadku braku potwierdzenia Pacjent będzie wykreślony z listy. 

2. W przypadku braku możliwości przybycia na wizytę w umówionym terminie, proszę o kontakt telefoniczny najpóźniej 2 dni przed dniem planowanej wizyty. W przypadku braku kontaktu Pacjenci nie będą zapisywani na kolejne wizyty.

3. W przypadku nieobecności na wcześniej potwierdzonej wizycie lub odwołanie wizyty w dniu, w którym miała się odbyć Pacjenci są zobowiązani do pokrycia 50 % kosztów tej wizyty na dane: 

Nr rachunku bankowego: 48 1020 3844 0000 1102 0168 4307    PKO BANK POLSKI

Nazwa: BALANS Centrum Dietetyki Medycznej Zdrowia i Urody
Adres: Aleja Zdobywców Wału Pomorskiego 2/1

4. Czas oczekiwania na odbiór Indywidualnego Planu Żywienia wynosi od 2 do 7 dni roboczych od wizyty/uregulowania płatności. Wszelkie pisemne korekty do jadłospisu są możliwe do 7 dni od jego otrzymania. 

5. Karta podarunkowa jest ważna w okresie do 30 dni od jej sprzedaży.

Zapraszam do umawiania się na konsultacje dietetyczne oraz do zadawania pytań za pomocą poniższego formularza: