Piła! Dodatkowe dni przyjęć w poniedziałki lub środy – gabinet w Starej Poczcie Al. Piastów gab. 405A/ 4 piętro

UWAGA! WAŻNE INFORMACJE – REGULAMIN PRZYJĘĆ NA KONSULTACJE I ZABIEGI

1. Na każdą wizytę Pacjent powinien zapisać się z minimum kilkudniowym wyprzedzeniem. Czas oczekiwania na wizytę wynosi zwykle od 1 do 7 dni. Pacjenci zapisywani są w możliwych wolnych terminach, zgodnie z kolejnością zgłoszeń. Na dzień lub dwa przed umówionym terminem wizyty wysyłam wiadomość SMS do Pacjenta w celu koniecznego potwierdzenia wizyty. W przypadku braku potwierdzenia Pacjent będzie wykreślony z listy. Jeśli nie otrzymają Państwo sms’a z przypomnieniem o wizycie, prosimy o kontakt telefoniczny z recepcją pod 535513446.

2. W przypadku braku możliwości przybycia na wizytę w umówionym terminie, proszę o kontakt telefoniczny najpóźniej 24h przed godziną planowanej wizyty. W przypadku braku kontaktu Pacjenci nie będą zapisywani na kolejne wizyty.

3. W przypadku nieobecności na wcześniej potwierdzonej wizycie/zabiegu lub odwołanie wizyty/zabiegu w dniu, w którym miał się odbyć Pacjenci są zobowiązani do pokrycia 50 % kosztów tej wizyty/zabiegu na dane poniżej. W przypadku braku uregulowania płatności Pacjenci nie będą zapisywani na kolejne wizyty, a sama wizyta przepada.

Wizyta/ zabieg wykupiony z pakietów w promocyjnych cenach przepada, jeśli zostanie odwołany w dniu, w którym ma się odbyć lub jeśli klient nie zgłosi się na umówiony termin.

DANE DO PRZELEWU:
Nr rachunku bankowego: 48 1020 3844 0000 1102 0168 4307    PKO BANK POLSKI
Nazwa: BALANS Centrum Dietetyki Medycznej Zdrowia i Urody

Adres: Aleja Zdobywców Wału Pomorskiego 2/1, 78-600 Wałcz

4. Czas oczekiwania na odbiór Indywidualnego Planu Żywienia wynosi od 2 do 7 dni roboczych od wizyty/uregulowania płatności. Wszelkie pisemne korekty do jadłospisu są możliwe do 7 dni kalendarzowych od jego otrzymania.  Należy je zgłosić na maila patrycja@dietetyk-medyczny.com

5. Karta podarunkowa jest ważna w okresie do 30 dni kalendarzowych od jej zakupu w BALANS Centrum Dietetyki.

6. Opłacone pakiety na zabiegi należy wykorzystać w ciągu do 60 dni od dnia zakup * chyba, że w regulaminie promocji został określony inny termin ważności pakietu promocyjnego. Po upływie tego czasu możliwość wykorzystania zabiegów przepada, a wpłacona kwota nie podlega zwrotowi.

7. ZADATKI! WAŻNE! W związku z potrzebą zapewnienia Pacjentom optymalnych cen i najwyższej jakości obsługi obowiązuje system zadatkowy. Zadatek w wysokości 50 zł pobierany jest na poczet pierwszej wizyty i jest odliczany od kwoty ostatniej wizyty. Zadatek przepada jeśli wizyta zostanie odwołana 24h lub mniej przed jej ustalonym terminem lub jeśli klient nie pojawi się na wcześniej umówionej wizycie. Zadatek jest zwrotny jedynie w przypadku, gdy wizyta nie odbędzie się z winy gabinetu BALANS (zwracamy wówczas 100% wpłaconego zadatku). W innych przypadkach zadatek jest bezzwrotny.

DANE DO PRZELEWU:
Nr rachunku bankowego: 48 1020 3844 0000 1102 0168 4307    PKO BANK POLSKI
Nazwa: BALANS Centrum Dietetyki Medycznej Zdrowia i Urody

Adres: Aleja Zdobywców Wału Pomorskiego 2/1, 78-600 Wałcz
Tytuł: Zadatek na pierwszą wizytę, imię i nazwisko, data wizyty

Rezerwacja terminu wizyty zostanie dokonana po zaksięgowaniu zadatku na koncie lub opłacie zadatku bezpośrednio w BALANS Wałcz, Al. Zdobywców Wału Pom. 2/1. Brak wpłynięcia zadatku w ciągu 48h od jej rezerwacji oznacza rezygnację z usługi. Potwierdzenie przelewu zadatku należy przesłać sms’em pod nr 535513446 bezzwłocznie po jego opłaceniu. W przypadku odwołania wizyty w czasie powyżej 24h zadatek zostanie przesunięty na kolejną wizytę.

8. Bezwzględne pierwszeństwo mają osoby zapisane na wizytę. Staramy się robić wszystko, aby nie było opóźnień w przyjmowaniu Pacjentów. Niestety czasami występują nieprzewidziane, niezależne od nas sytuacje i niektóre wizyty przedłużają się. Dlatego prosimy, aby Pacjenci mieli przygotowaną odpowiednią rezerwę czasową na swoją wizytę +/- 15 minut.

Zapraszam do umawiania się na wizyty oraz do zadawania pytań za pomocą poniższego formularza: