Peel Mission® Anti Acne – 220 zł

– redukuje trądzik zapalny i eliminuje bakterie odpowiedzialne za powstawanie zmian ropnych. Produkty oparte są na kwasie salicylowym

Peel Mission® Lacto Peel – 220 zł

– linia do pielęgnacji cery wrażliwej, skuteczne w redukcji rumienia. Nie powoduje efektów ubocznych w postaci szczypania i łuszczenia. Produkty oparte są na kwasie laktobionowym.

Peel Mission® sTCA- 300 zł

– to trzyetapowy zabieg na twarz, szyję i dekolt. Bazuje na pochodnej kwasu trichlorooctowego – soli sodowej kwasu trichlorooctowego, która pozwala na redukcję niedoskonałości skóry przy zachowaniu wysokiego bezpieczeństwa procedury.

Peel Mission® Reti Peel – 300 zł

-to zaawansowany system silnie odmładzający, bazujący na dwóch unikalnych kompleksach retinolowych, inicjujący procesy naprawcze, przyczyniający się do przywrócenia jędrności, napięcia i gęstości skóry. W sposób efektowny wygładza i przywraca młody wygląd.

Peel Mission® RETiEYE – 200 zł

-to całoroczny, profesjonalny, 3-stopniowy zabieg celujący w defekty okolicy oczu, bazujący na POTRÓJNYM KOMPLEKSIE RETINOLOWYM. Dedykowany do wielowymiarowej stymulacji i przebudowy okolicy, na której najszybciej widoczne stają się objawy upływu czasu

Peel Mission® Skin Revital – 200 zł

– główny składnik produktów z tej serii to kwas migdałowy. Terapia przeznaczona do biorewitalizacji skóry.

Peel Mission® Interfuse Age Reboot + DERMAPEN – 350 zł

-inicjuje intensywny proces przebudowy, który zachodzi w głębszych warstwach skóry, bez jej nadmiernego złuszczania i podrażnienia. Kwas bursztynowy, jako główny składnik preparatu jest doskonałym biostymulatorem.

Liczba oraz częstotliwość zabiegów dostosowywane są starannie do potrzeb Klienta. Najlepsze efekty uzyskuje się po serii 4-6 zabiegów w odstępach 14 – 21 dni.