CelluSpheris, to bezbolesny i nieinwazyjny zabieg idealny w walce z cellulitem i zastojami limfatycznymi. Doskonały zabieg modelujący sylwetkę, zwiększający elastyczność skóry, zwiększający metabolizm tkankowy i zmniejszający obrzęki.Urządzenie daje możliwość pracy bezpośrednio na skórze, przy użyciu niewielkiej ilości olejku bądź w specjalnym stroju, dającym efekt termiczny.
CelluSpheris to przyjemny, mocny masaż tkankowy, działający zarówno na powięzi, jak i mięśnie, przynoszący efekty już po pierwszym zabiegu.

Zabieg jest nieinwazyjny i fizjologiczny. Masaż wykonywany jest przy użyciu niewielkiej ilości olejku lub w kombinezonie. Masażysta przesuwa cylinder masujący po ciele klienta, podążając za przewodami drenażu limfatycznego. Manipulator z 10 rzędami symetrycznie rozmieszczonych minisfer wykonanych z silikonu medycznego wytwarza precyzyjny efekt sinusoidy. Nacisk na skórę jest precyzyjnie dozowany i zależny od wagi manipulatora.

Technologia CelluSpheris zapewnia możliwie najściślejszy kontakt ze skórą, dzięki czemu daje możliwość skutecznej pracy nad tymi warstwami skóry, które nie reagują często na ćwiczenia czy dietę.

Wibracje/Obrót kul generuje mikrowibracje i wspomaga proces spalania tłuszczu. Działając na mechanoreceptory, CelluSpheris zmniejsza pobudliwość układu nerwowego.

Klient jest zrelaksowany, procesy zachodzące w organizmie zostają doprowadzone do równowagi:

– zwiększone krążenie krwi i dotlenienie komórek;

– naturalny odpływ produktów przemiany materii i nadmiaru płynów;

– eliminacja zatorów komunikacyjnych;

– Redukcja podskórnej tkanki tłuszczowej.

Stopień wibracji jest regulowany w zależności od odczuć i celu masażu. Tak więc, aby uzyskać efekt drenażu limfatycznego wystarczy minimalna moc, a dla miejscowego leczenia obszarów problemowych warto zwiększyć oddziaływanie. Podczas sesji masażu antycellulitowego tkanka łączna włóknista jest stymulowana mechanicznie, temperatura masowanego obszaru wzrasta, a skóra jest złuszczana.

Celluspheris ma mechanicznie kontrolowane działanie na wszystkie warstwy skóry. Nie dochodzi do naciągnięcia ani uszkodzenia skóry i warstw podskórnych. W naturalny sposób (bez prądów, ultradźwięków, radiofrekwencji) usuwane są pierwotne przyczyny cellulitu i zwiotczenia skóry.

REGULAMIN I GODZINY PRZYJĘĆ ZNAJDZUJĄ SIĘ NA STRONIE https://dietetyk-medyczny.com/kontakt/

Wyrób kosmetyczny przewidziany przez producenta do zastosowania również przez osoby niewykonujące zawodów medycznych.

*Na stronie zostały pokazane przykładowe efekty po wykonaniu zabiegów w BALANS, efekt zabiegów jest indywidualny i zależy od uwarunkowań danej osoby.

*Zabrania się kopiowania i rozpowszechniania zdjęć efektów zabiegów, które zostały wykonane w BALANS.