Urządzenie emituje światło o długości 650nm. Jest to tzw. zimny laser. Światło to przenika głęboko warstwy skóry i kieruje się na komórki tłuszczowe, w których, pod jego wpływem, dochodzi do naturalnej reakcji chemicznej. Trójglicerydy rozpadają się na kwasy tłuszczowe i glicerol, zwane metabolitami, które następnie transportowane są przez układ limfatyczny i zamieniane w energię. Działa jedynie na komórki tłuszczowe. Nie uszkadza sąsiednich tkanek i naczyń krwionośnych. Urządzenie nie niszczy błony komórek tłuszczowych, a jedynie redukuje w sposób znaczny i kontrolowany ich zawartość i objętość. Efekty tego procesu można porównać z wysuszaniem winogron, które zamieniają się w rodzynki. Widać je już po pierwszym zabiegu w postaci utraty centymetrów w obszarze zabiegowym.

Zabieg laserem trwa około 20-30 min, a efekty widoczne są od razu i narastają w trakcie kolejnych sesji. Jednak jeden zabieg nie wystarczy. Zaleca się przeprowadzenie serii około 8 zabiegów. Ilość zabiegów w serii uzależniona jest od grubości tkanki tłuszczowej. Najlepsze efekty uzyskuje się wykonując 2 razy w tygodniu 1 zabieg.

EFEKTY DZIAŁANIA

 • Zwalcza cellulit.
 • Zwalcza tłuszcz.
 • Pomaga modelować sylwetkę.
 • Rozbija tkankę tłuszczową.
 • Przyspiesza metabolizm.
 1. Bezpośrednio po zabiegu klient może powrócić do wykonywania codziennych czynności, bez bólu, obrzęków i innego dyskomfortu.
 2. Zabieg jest bezbolesny. Klient odczuwa bardzo przyjemne ciepło.
 3. Wspomagając terapię Lipo laserem dietą (zwiększona ilość białka, błonnika i wody) zdecydowanie przyspieszymy proces chudnięcia.

Zabiegi Lipo laserem najlepiej łączyć z innymi zabiegami na ciało dostępnymi w naszym centrum np.:

 1. Fala EMS/ Magneffio/ Contour Sculpt RF
 2. Endermomasaż
 3. Masaż rolkowy
 4. Zabieg termogeniczny

UWAGA! Po rozpoczęciu serii zabiegów Lipo laserem nie należy stosować produktów światłouczulających, antybiotyków i sterydów oraz leków rozrzedzających krew.