PODSUMOWANIE 2020 roku

Mijający rok szczególnie zapisze się w mojej pamięci i to nie tylko za sprawą pandemii koronawirusa.

Najważniejszym wydarzeniem roku 2020 było dla mnie otwarcie od dawna wyczeknego „BALANS” Centrum Dietetyki Medycznej Zdrowia i Urody w Wałczu i przeniesienie gabinetu dietetycznego. Podczas pandemii przekształciłam swój system pracy w formę online, co okazało się dużym udogodnieniem dla państwa, do dziś często korzystacie z takiej formy współpracy zamawiając diety z różnych zakątków świata.

W tym roku, jak i w poprzednich nie brakowało mi wyzwań. W 2020 podjęło ze mną współpracę wiele osób pragnących w zdrowy sposób schudnąć, ale też liczne grono pacjentów z chorobami dietozależymi tj. cukrzyca, niedoczynność tarczycy, anemia, nadciśnienie tętnicze, niedowaga. Z konsultacji dietetycznych korzystali dorośli i dzieci.

Prowadziłam grupę 3-miesięcznych metamorfoz „Dietetyczne Rewolucje Czaplinek”, podczas których uczestniczki schudły łącznie około 113 kg.

Prowadziłam zajęcia edukacyjne m.in. w liceum i technikum w Czaplinku, Bibliotece Publicznej w Tucznie, Klubie Seniora w Czaplinku, Stowarzyszeniu Diabetyków O.P. w Wałczu. Miałam przyjemność być gościem Pani Małgorzaty Angel i wychowanków internatu PCKZiU. Podczas spotkania nt. „Pasja sposobem na życie”, opowiedziałam o tym jak spełniam się zawodowo i połączyłam pracę ze swoim stylem życia.

Brałam udział, jako dietetyk w dwóch dużych projektach prowadzonych na terenie Gminy Tuczno i Miasta Wałcz (program „Nadwaga nie pomaga”).

Udzieliłam wywiadu telewizyjnego Panu Piotrowi Grzesiowi dla TV ASTA oraz Panu Pawłowi Oksanowiczowi dla ANG4LIFE, a także kilku wywiadów radiowych m.in. dla Czwórka Polskie Radio.

Aktywnie prowadziłam stronę www.dietetyk-medyczny.com , na której znajduje się wiele porad i przepisów dietetycznych mojego autorstwa.

Wydałam pierwszego e-booka pt. „Zdrowe kalorie- Na słodko”.

Powyższe podsumowanie obrazuje w pigułce moje zawodowe osiągnięcia w kończącym się rok.

RADOSNEGO 2021