Podsumowanie 2021 roku

Kolejny rok intensywnej i owocnej pracy za mną, to już 8 lat od kiedy zostałam dietetykiem medycznym

Bagaż doświadczeń rośnie z roku na rok, a państwo coraz liczniej chcecie ze mną współpracować.

A jaki był mój 2021 rok?

 W skrócie…

Najważniejszym wydarzeniem roku 2021 było dla mnie rozszerzenie ofert gabinetu o zabiegi wspomagające odchudzanie i modelujące sylwetkę – falę elektromagnetyczną Magneffio, która ma również zastosowanie w fizjoterapii. Nowe zabiegi okazały się absolutnym hitem i świetnie uzupełniają układane przeze mnie indywidualne plany żywienia.

 Oprócz pracy z pacjentami w gabinecie dietetycznym Balans oraz współpracy online, prowadziłam liczne zajęcia edukacyjne, prelekcje oraz warsztaty ze zdrowego gotowania m.in. w Szkołach Podstawowych w Wałczu, Stowarzyszeniu Diabetyków O.P. w Wałczu, Polskim Związku Niewidomych- Oddział Wałcz, Zakładzie Aktywności Zawodowej w Wałczu, Klubie Seniora w Czaplinku, Klubie Seniora w Wieleniu, Ośrodku Caritas Ostrowiec, Siedmiu Ogrodach w Łowiczu Waleckim podczas Święta Dyni.

Brałam udział jako dietetyk w trzech dużych projektach prowadzonych na terenie Gminy Tuczno i Gminy Mirosławiec. Podczas prowadzonych przeze mnie zajęć uczestnicy mogli się dowiedzieć, jak jeść zdrowo. Brali również udział w warsztatach z gotowania.

Idzie kolejny rok, a ja wyznaczam sobie kolejne cele. Cieszę się i dziękuję, że byliście ze mną

Życzę Wam, aby kolejny rok był dla Was szczęśliwy i zdrowy 

dietetyk medyczny
mgr Patrycja Sankowska