Podsumowanie 2022 roku

ROZWOJOWY!- jedynym słowem taki był dla mnie rok 2022! 

A o to mój kolejny rok i moje kolejne podsumowanie! Rozwój objął cały BALANS. Moje centrum stało się nie tylko miejscem, gdzie świadczę konsultacje dietetyczne z zakresu dietetyki klinicznej, ale również stworzyłam wyposażoną w nowoczesne sprzęty strefę modelowania sylwetki i wspomaganie odchudzania – jedyna taką strefę w okolicy

. Do oferty BALANS wprowadziłam m.in. zabiegi na ciało: EMS falą elektromagnetyczną, zabiegi termogeniczne, edermomasaże… To nie wszystko.

W styczniu startujemy z zabiegami wspomagającymi „trzymanie moczu”- stymulacja mięśni kegla. Problem ten dotyczy wielu kobiet m.in. otyłych, po porodach, w wieku starszym. W moim gabinecie kompleksowo podchodzimy do potrzeb naszych pacjentów, dlatego stale staramy się rozwijać.

Pod koniec 2022 r. wystartowałam z nowymi planami żywienia, bardziej urozmaiconymi, nowoczesnymi i szczegółowymi, a to wszystko za sprawą nowego programu służącemu układaniu jadłospisów. Wasze diety stały się „dopieszczone” nie tylko wizualnie, ale też smakowo, dzięki szerszej bazie produktów.

Oprócz pracy z pacjentami w gabinecie dietetycznym oraz współpracy online z pacjentami z różnych zakątków świata, prowadziłam liczne zajęcia edukacyjne, prelekcje oraz warsztaty ze zdrowego gotowania m.in. w szkołach, przedszkolach oraz placówkach tj. Zakład Aktywności Zawodowej w Wałczu mi.in. w projekcie „Terapeutyczne Obiadowanie”, czy Centrum Charytatywno- Opiekuńcze Caritas Wałcz.

Brałam udział jako dietetyk w dużych projektach i cyklicznych spotkaniach prowadzonych na terenie Gminy Mirosławiec „Fabryka Aktywności Senioralnej”, Gminy Czaplinek, Gminy Miejskiej Wałcz „Działania edukacyjne w zakresie ochrony przyrody, zdrowego stylu życia oraz gospodarki odpadami dla mieszkańców powiatu waleckiego”, a nawet Gminy Lubasz „Aktywizacja społeczno-zawodowa w Gminie Lubasz”.

 Zdobyłam nową wiedzę uczestnicząc w szkoleniach z zakresu probiotykoterapii, zaburzeń osi mózg-jelito i insulinooporności. W międzyczasie można było posłuchać kilku audycji radiowych z moim udziałem m.in. w Radio Koszalin i Radio Szczecin. Prywatnie-zostałam szczęśliwą żoną. Tak więc działo się dużo… Wszystkim pacjentom i współpracownikom dziękuję, że wybraliście mój gabinet. Mam nadzieję, że swoimi pomysłami zaskoczę Was w kolejnym roku. 2023 będzie dla mnie szczególny, bowiem obchodzić będę 10 lat swojej pracy.

dietetyk medyczny
mgr Patrycja Sankowska-Świebodzińska

Wałcz, Aleja Zdobywców Wału Pomorskiego 2/1, BALANS Centrum Dietetyki Medycznej, Zdrowia i Urody