PODSUMOWANIE ROKU 2019

Koniec roku 2019, to czas na jego podsumowanie 🍾 
 
W tym roku, jak i w poprzednich nie brakowało mi wyzwań. Zrealizowałam nowe projekty, odwiedziłam liczne placówki prowadząc w nich edukację żywieniową👩‍🏫. We wrześniu otworzyłam drugi gabinet w Przychodni Balticmed Czaplinek. Z moją pomocą swoją „metamorfozę” przeżyło wielu Pacjentów, niektórych mogliście obejrzeć na moim profilu.
 
W 2019 roku podjęło ze mną współpracę wiele osób pragnących w zdrowy sposób schudnąć, ale też liczne grono pacjentów z chorobami dietozależymi tj. cukrzyca, niedoczynność tarczycy, anemia, nadciśnienie tętnicze, niedowaga. Z konsultacji dietetycznych korzystali dorośli i dzieci zarówno bezpośrednio w gabinecie, jak i drogą internetową z dowolnego miejsca na świecie👨‍👩‍👧‍👦.
 
 
Co dokładnie udało mi się osiągnąć w 2019 roku?
 
🏆 Otrzymałam kilka nagród m.in. Złota Firma Godna Zaufania 2019 oraz nagroda w kategorii Biznes podczas II Kongresu Kobiet w Tucznie.
 
👱‍♀️ Byłam koordynatorem bezpłatnego projektu „Metamorfozy – Misja Kobieta 2019” w Wałczu. Prowadziłam grupę 3-miesięcznych metamorfoz „Dietetyczne Rewolucje Czaplinek”, podczas których uczestniczki schudły łącznie około 100 kg.
 
👩‍🏫 Prowadziłam liczne zajęcia edukacyjne w placówkach tj. Szkoła Podstawowa i Przedszkole im. ks. Jana Twardowskiego w Chwiramie, Szkoła Podstawowa im. Lotników Polskich w Mirosławcu, Szkoła Podstawowa nr 1 w Wałczu „Kornelówka”, Przedszkole Niepubliczne „Czerwony Kapturek” w Wałczu, Przedszkole „Mały Poliglota” w Wałczu, Przedszkole Publiczne w Tucznie.
 
👩‍🍳 Prowadziłam wykłady na temat prawidłowego żywienia i warsztaty z gotowania m.in. dla Klubu Seniora w Czaplinku, członków Polskiego Stowarzyszenia Diabetyków O.P. w Wałczu, członków Polskiego Stowarzyszenia Diabetyków O.P. w Czaplinku, członków Stowarzyszenia Era Nowych Kobiet w Czaplinku, Klubu Piłki Siatkowej Czaplinek, uczestników spotkania „Powiedz życiu Tak cię kocham” w Ośrodku Kultury w Mirosławcu, członków grupy Wyzwanie Fitness Club PULS, mieszkańców małych miejscowości m.in. Próchnowa, Bronikowa. Przeprowadziłam również cykl zajęć w Powiatowym Zakładzie Aktywności Zawodowej w Wałczu.
 
👩‍⚕️Brałam udział w dwóch dużych projektach prowadzonych na terenie Gminy Mirosławiec i Gminy Tuczno, gdzie łącznie 20 grup wzięło udział w moich zajęciach ze zdrowego żywienia. Zajęcia w miejscowościach Mirosławiec, Mirosławiec Górny i Hanki odbywały się w ramach projektu „Fabryka Aktywności” realizowanego przez Stowarzyszenie „EkoQulturka” współfinansowanego przez Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej w ramach Rządowe Programu na rzecz Aktywności Społecznej Osób Starszych w latach 2014-2019. Zajęcia w Tucznie, Miłogoszczy, Rzeczycy, Płocicznie, Zdbowie, Marcinkowicach, Jeziorki prowadzone były w ramach realizacji zadania „Usługi społeczne kluczem do aktywności seniorów” finansowanego ze środków Ministerstwa, Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej w ramach Rządowego Programu na rzecz Aktywności Społecznej Osób Starszych na lata 2014 – 2020.
 
🎖Brałam udział w licznych imprezach podczas, których udzielałam pomiarów i konsultacji dietetycznych m.in. Dożynkach Powiatowych w Mirosławcu, II Kongresie Kobiet w Tucznie, pikniku rodzinnym zorganizowanym przez Starostę Wałeckiego Pana Bogdana Wankiewicza, Festiwalu Potraw Tradycyjnych w Tucznie. Miałam możliwość uczestniczyć w „Dniach Zdrowia” zorganizowanych dla pracowników firmy Żywiec Zdrój w Mirosławcu.
 
‼️Nawiązałam współpracę z Stowarzyszenie PRO BODY Fitness oraz Dobrochna Stróżyńska – psycholog, podnosząc tym samym zakres usług świadczonych w moim gabinecie.
 
💻Aktywnie prowadziłam stroną www.dietetyk-medyczny.pl,na której znajduje się wiele porad i przepisów dietetycznych mojego autorstwa.
 
Obserwuję, że z roku na rok do mojego gabinetu przybywa co raz więcej pacjentów, którzy świadomie szukają współpracy z dietetykiem z wykształceniem medycznym. Powyższe podsumowanie stanowi tylko cząstkę tego czego udało mi się dokonać w mijającym roku. Z nadchodzącym rokiem wyznaczam sobie kolejne cele do realizacji. Cieszę się, że byli Państwo ze mną i dziękuję wszystkim z którymi współpracowałam za wspólne angażowanie się w projekty.
 
Życzę, aby kolejny rok był dla Państwa wspaniały i pozwolił zrealizować wszystkie postawione cele! W najbliższych miesiącach szykują się duże zmiany w moim gabinecie, o których będę informować Państwa na bieżąco.
 
dietetyk medyczny
mgr Patrycja Sankowska
 
📞 535 513 446
🌏www.dietetyk-medyczny.com
📧patrycja@dietetyk-medyczny.com
🏥Wałcz, Salon Atelier – ul. Dąbrowskiego 7, piętro 1
🏥Czaplinek, Przychodnia „Balticmed” – ul. Drahimska 65A